TEKNİK SERVİS HİZMETİ

KALİTELİ, VERİMLİ, EKONOMİK, GÜVENLİ

2005 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Edirne masaüstü bilgisayar, laptop tamiri

BİLGİSAYAR VE ÜRÜN TEDARİĞİ

MARKA BAĞIMSIZ, UYGUN FİYAT

Firmamız ister dizüstü olsun ister masaüstü olsun marka ve model gözetmeksizin ihtiyacınz olan her türlü bilgisayar ve çevre birilerinin satışın en uygun fiyatlarla yapmaktadr.

Edirne ekran kartı, anakart laptop tamir servisi

KARTUŞ&TONER DOLUMU

SORUNSUZ, KALİTELİ BASKI

Piyasada bulunan bir çok model yazıcının kartu ve toner dolumlarını yaparak test çıktısıyla birlikte sizlere sunmaktayız.

Edirne toner kartuş dolumu

Niçin bizimle çalışmalısınız?

Anlatarak olmaz bir kere olsun tecrübe etmelisiniz diyoruz. ünkü...


Çözüm, Aile, Edirne

Kocaman Bir Aileyiz

Biz her gün yeni birilerinin eklendiği memnungiller ailesiyiz. Sizin sorununuz aslında bizim sorunumuz ve bizim ailede yanlış olmaz :)

Hizmet, Müşteri, Memnuniyet, Arıza Tespiti

Süprizlere Yer Yok

1 Nisan hariç süpriz yapmıyoruz. İsterseniz servis öncesi arıza tespiti yapıp çıkacak masrafı ve tamir süresini size bildiriyoruz. Her zaman verdiimiz söze sadık kalmaya çalşıyoruz.

Hesaplı, Tamir, Kalite

Hesaplıyız

Para kazanmak kadar müşteri memnuniyettide önemli diyoruz. Bu yüzden elimizden geldiğince en kaliteli hizmeti en ucuza en kısa sürede vermeye çalışıyoruz.

Neler yapıyoruz?

20 yıla yakın süredir bilişim sektöründe olan firmamız bir çok alanda hizmet vermektedir.


Arıza tespiti

Arıza Tespiti

İster masaüstü olsun ister dizüstü olsun her türlü bilgisayarın arıza tespitini yapmaktayız. Bu işlem yoğunluğa bağlı olarak genelde aynı gün içerisinde gerçekleşmekte olup, arızanın nereden kaynaklandığı, tamir creti ve tahmini tamir süresi gibi bilgiler sizinle paylaşılmaktadır. Teste tabi tutularak veya cihazın içi açılarak yapılmak zorunda olan arıza tespitlerinde servis ücretinin yarsı oranında arıza tespit ücreti alınmaktadır.

Arıza Tespiti
Anakart tamiri

Ankart Tamiri

Bilgisayarınızın anakartında oluşan bir çok arızaya çözüm getirebiliyoruz. Bu süreçte uyguladığımız iki yöntem vardır. İster arıza tespiti ile arızasını, fiyatını ve tamir süresini öğrenebilir. İsterseniz önceden beyan ettiğimiz limitler içerinde tamiri mümkünse direkt onarımnı sağlayabilirsiniz. Böylece tamiri mümkün olmayan bir cihaz için arıza tespit ücreti ödememiş olursunuz.

Anakart Tamiri
Ekran kartı tamiri

Ekran Kartı Tamiri

Çok oyun oynayan biriyseniz eninde sonunda tanışacağınız arızalardan biri ekran kartı arızasdır. Çoğunlukla önce ekranda çizgiler oluşur zamanla donmalar başlar ve sonun görüntü tümüyle gider. Bu durumda yapılması gereken ekran kartınızın değiştirilmesidir. Masaüstü bir bilgisayara sahipseniz şanslısınız. Yeni bir ekran kartı alarak kolayca bu sorunu çözebilirsiniz. Ama dizüstülerde ekran kartı anakartla tümleşik olduğundan durum biraz farklıdır. Anakarta müdahale edilip ekran kartının BGA denilen cihazla sökülüp yeniden takılması gerekmektedir.

Ekran Karti Tamiri
Ekran değişimi

Ekran Değişimi

Ekranınız mı kırıldı? Üzülmeyin telefisi mümkün olmayan bir sorunla baş başa değilsiniz. Bilgisayarınızın ekranı yapısı, boyutu ve pin bağlatısı göre çeşitlilik göstermektedir. Boyutu ve tipi ne olursa olsun her marka bilgisayar ekranını kolayca değiştirebiliyoruz. Tek yapmınız gereken bilgisayarınızı bize getirerek fiyat almaktır. En uygun fiyat ve en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Ekran Değişimi
Fan temizliği termal macun değiimi

Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi

Laptopların arızalanmasında en önde gelen sebeplerinden biri aşırı derecede ısı artışıdır. Bilgisayarınızdaki fanın ve soğutucu buloğunun zamanla tozlanması sonucu hava akımı kesilerek kasa içindeki aşırı derecede ısı artışı olur. Bu bilgisayarınızın dar alandaki parçaları için istenmeyen ve ilk fırsatta giderilmesi gereken bir durumdur. Firmamız her marka bilgisayarın fan temizliğini yaparak soğutucu blokların komponent ile buluştuğu noktalara termal macun sürmektedir. Bu sayede ısı kompanentten hızla ayrılarak etkin soğutma sağlanmış olur.

Fan Temizlii
Adaptör tamiri

Adaptör Tamiri

Adaptörünüz mü bozuldu? Çöpe atıp yenisini almadan önce bizimle irtibata geçmenizde fayda var. Uzman ekibimiz adaptörünüze bakarak tamirini sağlayacaktır. Unutmayın tamir görmüşte olsa orjinal adaptör muadil adaptörden her zaman daha iyidir.

Adaptör Tamiri
Veri kurtarma

Veri Kurtarma

Önemli bilgilerilerinizi bir harddisk veya usb bellek üzerinde saklayanlardan mısınız? Muhtemelen bu bilgilerin farklı bir ortamda yedeğide yoktur. Nerden mi biliyoruz? Çünkü bu konuyu okuyarak çözüm arıyorsunuz. Doğru yerde olabilirsiniz. :)

Veri Kurtarma
Ürün temini

Ürün Temini

Bilgisayar ve bilgisayar ürünlerine ihtiyacınız mı var? Bize danışmadan almamanızı öneririz. Gerek fiyat bakımından gerekse doğru ürünü alma konusunda size yardmcı olabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Veri Kurtarma
Toner&Kartuş Dolumu

Toner&Kartuş Dolumu

Ucuzlayan baskı teknolojisi yazıcılarında evlerimizde ve iş yerlerimizde yer etmesine olanak sağlamış durumdadır. Bu cihazların en kötü yanları ise tükenir durumdaki sarf malzemeleridir. Firmamz piyasada yaygın olarak bulunan bir çok markanın toner ve kartuşlarının dolumunu yaparak test çıktısını almakta ve sizlere öyle teslim etmektedir.

Toner&Kartuş Dolumu

Kulağımıza çalınanlar

Takdiriniz kadar eleştirileriniz de önemli. Yanlışımız bilmezsek neyi düzeltmemiz gerektiğini de bilemeyiz. Lütfen yanlılarımızı bizden esirgemeyiniz.


En çok hoşuma giden tarafınız işi zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapıyor olmanız. İş bitiminde SMS ile bilgilendirmeniz ise bir çok firmada bulamadığımız bir artınız.

service box Hilal TOSUNMüşteri

Açılmayan bir bilgisayarım vardı. Markanın teknik servisine gönderdim. Anakart arızalı dediler. Yüksek fiyat istediklerinden yaptırmadım. Bir arkadaşım CANKAN BİLGİSAYAR'ı önerdi. Umudum olmasa da bilgisayarımı bıraktım. Ertesi gün aradıklarında anakartımın değil dvd yazıcımın bozuk olduğunu bu yüzden bilgisayarımın açılmadığını söylediler. İnanasım gelmedi ama doğruydu.

service box Şahin ÖZTÜRKMüşteri

İşimiz gereği sürekli çıktı alıyoruz. İş yerimizde üç adet lazer yazıcı mevcut. Toner dolumu konusunda bir süredir kendileriyle çalışmaktayız. Dolum yaptıkları tonerlerin baskı kaliteleri orjinal tonerleri aratmamakta. Tek kötü yanları tonerleri dolum için biz götürmek zorundayız. Onuda yedek toner bulundurarak aşmaya çalışıyoruz.

service box Murat BADEMMüşteri

Çalıştığımız Markalar

Gerçeği söylemek gerekirse bu başlığı dikkat çekmek için buraya attık. Aslında marka baımsız tüm masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlara hizmet vermekteyiz.

acer laptop bilgisayar
asus laptop bilgisayar
dell laptop bilgisayar
hp laptop bilgisayar
lenovo laptop bilgisayar
msi laptop bilgisayar
packerdbell laptop bilgisayar
samsung laptop bilgisayar
toshiba laptop bilgisayar

Bize Ulaşın

Aynı şehirde yaşayıp ta yolu bizimle hala kesişmeyenlere gelsin...


I.Murat Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi
Elasko 79 Sitesi A/A Blok No:4 EDİRNE
+90 551 183 44 23

Yakından takip etmek isteyenlere

Copyright © 2015 - Tüm hakları CANKAN BİLGİSAYAR'a aittir.
Uzak Masaüstü Bağlantı Programı
Site Haritası